Menu

Aktualności

"Brak produktów w kategorii" - błąd na stronie

2016-11-20

Czasem gdy klikacie Państwo w określony produkt pojawia się komunikat "brak produktów w kategorii" - prosimy o zignorowanie tego i ponowne otwarcie strony i danego produktu. Komunikat ten jest błędem a wszystkie produkty opisane na stronie w dziale Oferta są dostąpne od zaraz w magazynie.

Trzynasta dostawa dostępna w sklepie i na allegro!

2016-08-02

Wszystkie nowe meble już na naszej stronie diwali.pl w dziale oferta.

Dostawa zima 2016 już dostępna!

2015-12-30
Od dzisiaj możecie Państwo oglądać i kupować meble z dostawy Zima 2016! Komody kolonialne, komody indyjskie, witryny indyjskie, konsole i skrzynie - wszystko jak zawsze ręcznie wykonane z litego drewna najwyższej jakości.

Kolejna dostawa już niedługo!

2015-04-24

Niedawno wróciliśmy z Indii i trzeba przyznać, że nie możemy doczekać się kolejnej dostawy :) Ponownie przypłynie do nas kontener pełny niesamowitych, oryginalnych i wyjątkowych mebli kolonialnych. Ręcznie malowane szafy, rzeźbione komody, przecierane lustra - wszystko to już za ok 2-3 miesiące w naszym sklepie i na allegro.

Kanał naszego sklepu na YouTube

2015-03-12

Witamy Państwa na nowym kanale "Diwali - meble kolonialne" na serwisie YouTube! Będziemy tu zamieszczać krótkie filmiki prezentujące nasze meble. Wystarczy kliknąć tutaj.

Dostawa wiosna 2015

2015-03-12

Diwali - meble kolonialne. Nowa dostawa mebli kolonialnych wreszcie w naszym sklepie! jak zwykle przypłynęły do nas z Indii meble wyjątkowe, wykonane ręcznie z najlepszego drewna, a co najwazniejsze po prostu piękne :) Jesteśmy pewni, że jak zawsze przypadną Państwu do gustu.

Niedługo nowa dostawa!

2014-12-09

W indyjskiej manufakturze kończymy ostatnie "przetarcia" na meblach, które niedługo zawitają u nas w magazynie i na stronie diwali.pl!!! Dostawę przewidujemy na luty 2015 :)

Nowa strona Diwali!

2014-06-18

Witamy na nowej stronie Diwali.pl, gdzie możecie Państwo znaleźć swoje wymarzone meble z Indii! :) Na stronie każdego sprzedawanego przez nas przedmiotu znajduje się formularz kontaktowy, który prosimy wypełnić jeśli są Państwo zainteresowani zakupem. My powrócimy do Państwa ze wszelkimi informacjami dotyczącymi zakupu, transportu itp. Zapraszamy!!!